Kozlice broková, perkusní, K. Pirko, Vídeň, polovina 19. století
hlavně s hladkým vývrtem, pevné, válcové, horní značena zlatem K. Pirko in Wien, za hlavněmi č. 2., zámky a železná souprava zdobeny rytými ornamenty a loveckými motivy, drobné stopy koroze, nabiják a dolní poutko na řemen schází, horní poutko poškozeno, pravý kohout nedrží natažen, lehce poškozená hlaveň, délka 107 cm, ráže 16 mm, (Do)
Karl Pirko, mistr ve Vídni 1831, zemřel 1867
27.05.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 32.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 30.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |